Május 26. Regionális és felkészítő díjugrató verseny Sóskút    |   Május 26-27. Regionáliés felkészítő díjugrató verseny Balatonvilágos    |   Május 27. Mórahalom regionális és felkészítő díjugrató verseny & CSMF Aranypatkó lovarda    |   Május 27. Bátor Kupa I. forduló Nyírbátor szabadidős és regionális veseny    |
Ügyfélkapu

II. Magyar Lótenyésztési Napok

A Magyar Lótenyésztők Országos Szövetsége idén is szeretettel várja az őshonos lófajták lovasait a 2017. szeptember 1-3. között Kaposváron megrendezendő II. Magyar Lótenyésztési Napok keretében a MLOSZ Kupa Díjugratás, Díjlovaglás, Fogathajtás számokban. Az évek óta megrendezésre kerülő Magyar Ló Kupa számban is várjuk a versenyzőket!

Részletek hamarosan!

© Magyar Lovas Szövetség | Minden jog fenntartva | Oldaltérkép | Grafika és szerkesztés: Win-Win Position Kft.
Gyakori kérdések